• EN
شنبه, 27 بهمن 1397
عنوان : آغاز مرحله دوم آموزشهای مهارت افزایی كارشناسان مسئول پهنه های تولیدی سازمان جهادكشاورزی استان هرمزگان
کد خبر : ۱۹۹۸۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰آغاز مرحله دوم آموزشهای مهارت افزایی کارشناسان مسئول پهنه های تولیدی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان

دومین مرحله دوره آموزشهای مهارت افزایی 146 نفر از کارشناسان مسئول پهنه های تولیدی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان با حضور میثمی تبار مدیرکل دفتر آموزش کارکنان و مهندس ورداسبی رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری آغاز گردید .به گزارش روابط عمومی آموزش و ترویج، دومین مرحله دوره آموزشهای مهارت افزایی کارشناسان مسئول پهنه های تولیدی سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از روز شنبه مورخه 14 مهر ماه آغاز و به مدت 2هفته ادامه دارد. در این مرحله کارشناسان به صورت علمی و عملی در زمینه سبزی و صیفی در مزارع آموزشهای لازم را کسب می کنند.

زمان این دوره ها 2 سال به طول می انجامد و کارشناسان مسئول پهنه های تولیدی کشاورزی آموزش های لازم را فرا می گیرند .گفتنی است، مهندس میثمی تبار در مراسم افتتاحیه این دوره با تاکید بر ارایه آموزش های عملی در عرصه ها و حضور کارشناسان مسئول درکنار کشاورزان گفت: کارشناسان پهنه های تولیدی بخش کشاورزی به مانند یک اورژانس کشاورزی عمل می کنند که می بایست در موقع لزوم در عرصه ها و کنار کشاورزان حاضر باشند تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار افراد قرار دهند. وی همچنین خاطر نشان کرد، ارزیابی مهارت آموزان هم در ابتدا و هم در پایان دوره با آزمون مهارت های عملی در عرصه های تولید ارزیابی می گردد .

در ادامه مهندس ورداسبی نیز به بیان اهمیت حضور کارشناسان پهنه در عرصه های تولیدی پرداخت و گفت : کلیه مهارت آموزان در این دوره جهت دریافت گواهی شایستگی مدیران معرفی خواهند گردید .


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0