• EN
سه‌شنبه, 6 فروردين 1398
عنوان : دكتر مویدی در چهل و پنجمین جلسه هیات تحریریه فصلنامه پژوهش مدیریت آموزش كشاورزی بر كاربردی و قابل استفاده بودن مقاله‌های این فصلنامه وزین علمی برای محققان معین و مروجان مسئول پهنه استانها تاكید كرد
کد خبر : ۲۰۰۲۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
منبع خبر : روابط عمومی آموزش و ترویج

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


دکتر مویدی در چهل و پنجمین جلسه هیات تحریریه فصلنامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی بر کاربردی و قابل استفاده بودن مقاله‌های این فصلنامه وزین علمی برای محققان معین و مروجان مسئول پهنه استانها تاکید کرد

چهل و پنجمین جلسه هیات تحریریه فصلنامه علمی – پژوهشی پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی با حضور دکتر مویدی و اعضای هیأت تحریریه نشریه در روز دوشنبه 14 آبان ماه در سالن مروج برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی آموزش و ترویج، در این نشست ابتدا دکتر ملک محمدی سردبیر فصلنامه گزارش مبسوطی ارایه کرد؛ وی اظهار داشت: در داوری فرهنگستان علوم، فصلنامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی رتبه‌ی برتر را کسب کرده است و انتظار می‌رود با تمام زحماتی که در طول این سالها متحمل شده ایم و تداوم برگزاری جلسات و برگزاری کارگاه آموزشی بتوانیم به مراتب بالاتر دست یابیم.

پس از ارائه گزارش مختصر و ارائه پیشنهادها توسط اعضای هیأت تحریریه و همچنین بررسی مقاله‌های در دست چاپ، معاون آموزش و ترویج ضمن جمع بندی مباحث مطروحه گفت : اینکه در کنار اساتید بزرگواری که اعضای هیات تحریریه فصلنامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی هستند، قرار بگیریم شانس و افتخار بزرگی است که انشاءاله به تبیین نقشه راه آینده برای موسسه جدید آموزش و ترویج کمک می‌کند.


مویدی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت : موسسه آموزش و ترویج کمک خواهد کرد تا این فصلنامه علمی پژوهشی به سمتی پیش برود که تمام بهره برداران، مروجان و محققان معین در استانها نگران و منتظر چاپ این نشریه وزین علمی باشند و مقاله های کاربردی و قابل استفاده در این فصلنامه پذیرفته شود. سرپرست موسسه همچنین افزود : شرایط خوبی فراهم است که تحقیق، آموزش و ترویج کنار هم قرار گرفته است که باید از این ظرفیت به درستی بهره ببریم.

در انتهای این جلسه دکتر مویدی پیشنهاد تشکیل جلسه بعدی و کارگاه آموزشی بصورت ویدئو کنفرانس در استان خراسان رضوی و وب کنفرانس برای محققان دیگر استانها را ارائه داد و مورد استقبال همه اعضا قرار گرفت. 


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0