• EN
جمعه, 2 فروردين 1398
عنوان : مراسم تودیع و معارفه مدیركل دفتر آموزش بهره برداران در جلسه شورای مدیران معاونت آموزش و ترویج برگزار شد
کد خبر : ۲۰۱۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
منبع خبر : روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


مراسم تودیع و معارفه مدیرکل دفتر آموزش بهره برداران در جلسه شورای مدیران معاونت آموزش و ترویج برگزار شد

جلسه شورای مدیران معاونت آموزش و ترویج با حضور معاون آموزش و ترویج و اعضای شورای مدیران در روز 18 دیماه در سالن مروج برگزار شد.



به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، در این جلسه دکتر مویدی ضمن خداقوت به کلیه مدیران و همکارانی که در انتخاب، معرفی و برگزاری سی و سومین مراسم تجلیل از نمونه های ملی بخش کشاورزی تلاش کردند، اظهار داشت : به حول و قوه الهی بازخوردهایی که از بیرون مجموعه درخصوص نحوه برگزاری مراسم و نشست های تخصصی به ما رسیده است مثبت می باشد و این نشان از تلاش شبانه روزی و همدلی همکاران دست اندرکار بوده است. ضعف هایی هم به جهت حجم مهمانان و مکان برگزاری مراسم وجود داشته که با برگزاری جلسات تخصصی بیشتر و همچنین بررسی نقاط قوت و ضعف امسال و سال های گذشته، انشااله در سال های آتی مراسم با کیفیت و نوآوری بیشتری برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در ادامه جلسه، اعضای شورای مدیران پیشنهاداتی مطرح کردند که بحث بانک اطلاعاتی و سامانه ای شدن روند انتخاب و معرفی نمونه ها ، اهمیت برنامه ریزی منسجم تر و استفاده از ظرفیت نشست های تخصصی، حضور محققان معین و مروج پژوهشگران ارشد در این نشست ها، رعایت شان مراسم نمونه ها و اختصاص مدت زمان بیشتر برای برگزاری این مراسم بزرگ ملی و دعوت از مسؤولان کشوری به صورت جدی در این مراسم، از جمله پیشنهادهای مطرح شده بود.



در انتهای جلسه شورای مدیران از زحمات و خدمات ارزنده  مهندس آرزو در مدت تصدی دفتر آموزش بهره برداران تقدیر  به عمل آمد و دکتر مریم طهماسبی به عنوان سرپرست جدید این دفتر معرفی شد. 


DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0